5 náborových videí, které vás inspirují


Náborová videa by měla ukázat kandidátům, jak to ve firmě vypadá, s kým budou pracovat, jaká ve společnosti panuje atmosféra a další důvody, proč by měli nastoupit právě tam. My jsme vybrali pět z nich, které nás zaujaly svou originalitou a nápadem.

Náborová videa by měla ukázat kandidátům, jak to ve firmě vypadá, s kým budou pracovat, jaká ve společnosti panuje atmosféra a další důvody, proč by měli nastoupit právě tam. My jsme vybrali pět z nich, které nás zaujaly svou originalitou a nápadem.

Inspiraci v oblasti náborových videí nemusíme hledat daleko za hranicemi České republiky. I u nás jsou společnosti, které ve svých náborových kampaních používají neotřelá, zábavná a originální videa pro nalákání těch správných kandidátů. Vybrali jsme pět z nich:

1. Etnetera

2. Symbio

3. Tipsport

4. Faurecia

5. Škoda Auto

Chcete pomoci s náborovým videem? Nevíte, co byste měli ve videu zvýraznit a jak ho komunikovat? Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme.

Máte připomínku k článku nebo otázku ohledně vašeho Employer Brandu? Napište nám
O Universum Česká republika

Pomáháme klientům budovat efektivní Employer Brand.
V České republice působíme od roku 2013 díky strategickému partnerství s přední českou mediální skupinou zaměřenou na studenty Studenta Media.

Zůstaňte s námi v kontaktu
irena.rakosova@universumglobal.com
+420 732 462 938
Anglická 20, 120 00 Praha 2
Sledujte nás
© 2013–2017

ve spolupráci se
Studentský kariérní partner: